Wykończenia wnętrz

 

Wykończenia wnętrz to sztuka, do której potrzeba finezyjnych wykonawców.

Nasze ekipy remontowe mają na swoim koncie setki realizacji, charakteryzujących się nie tylko starannością wykonania, ale i nieszablonowymi rozwiązaniami. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona ludzi zadowolonych ze swojego domu.

 

Jednym z elementów usprawniających wykańczanie mieszkań są przygotowane przez nas pakiety. Klienci mogą wybierać pomiędzy zestawami w wersjach:

 

PAKIETY

 

• Standard CENA 699 zł/m 2 - OFERTA DLA MIESZKAŃ  50m 2
• Premium CENA 999 zł/m 2 OFERTA DLA MIESZKAŃ  50m 2
• VIP CENA 1799 zł/m 2 OFERTA DLA MIESZKAŃ  50m 2

 

• Individual

 

Warto przeanalizować ofertę i wybrać pakiet, którego efektem będzie wymarzona przestrzeń do życia, przynosząca ulgę po codziennych trudach. Należy zaznaczyć, że skorzystanie z gotowych schematów pozwala znacznie przyspieszyć inwestycje, a Klienci otrzymują mieszkanie, dom „pod klucz”.

 

Wybór odpowiedniego materiału, malowanie ścian i sufitu, montaż artykułów sanitarnych i wszystkie inne obowiązki związane z wykończeniem wnętrz spoczywają na naszych barkach.

Współpraca z nami owocuje również wymiernymi finansowymi korzyściami, czyli oszczędnością 15 % VAT na wszystkie zamówione materiały. Nasi Klienci mogą liczyć też na szczegółowy i kompletny kosztorys, zawierający między innymi wyceny wszystkich prac budowlanych czy materiałów, które nie tylko zamawiany, ale i przechowujemy, gdy zachodzi taka konieczność.

Co ważne jesteśmy rzetelnym i uczciwym partnerem. Podczas wykańczania mieszkań nie zmieniamy wartości umowy, określonej w kosztorysie. Dysponujemy certyfikatem programu „Rzetelna Firma”, udostępniając informację o nie posiadaniu przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej S.A.

 

Zapraszamy do obejrzenia kilku przykładów wykończenia mieszkań w Warszawie. Zachęcamy do przeglądnięcia wykonywanych przez nas prac. O ich jakości wykonania doskonale świadczą także nasi partnerzy, czyli czołowi deweloperzy, producenci oraz kilkuset zadowolonych Klientów. Przypominamy, że materiały można swobodnie wymieniać pomiędzy pakietami. Istnieje również możliwość uzupełnienia pakietu o produkty spoza katalogów.

 

ZADZWOŃ

PO BEZPŁATNE KATALOGI

TEL 500 245 200

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W SHOWROOMIE