Lesznowola, ul. Biedronki

Działka (Budowlana) , 1 080 m2

313 200 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 984135
Powierzchnia: 1 080 m2
Cena za m2: 290 PLN
Cena: 313 200 PLN

Opis nieruchomości:


SUPER DZIAŁKA budowlana 1080 m2. w Lesznowoli przy ul. Biedronki 500 m od Magdalenki


NASŁONECZNIONA - IDEALNA POD DOM PASYWNY, FOTOWOLTAIKĘ, wjazd od północy


DOSKONAŁA LOKALIZACJA - położona 2 km od zjazdu trasy S7 - 20 min do Warszawy Zachodniej
ok. 2km od planowanego węzła Lesznowola

200 m od Biedronki i nowego mini centrum handlowego Magdalenka, 


W cichym terenie nowych domów  - cudnie! biegają zające i bażanty a czasem przytupta jeż.900 m do Chojnowskiego Parku Krajobrazowego  Uroczyska Magdalenka+ łąki i pełna infrastruktura!!!


Szerokość działki od ulicy 22,5 m2, długość 48 m2.

MN Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub jednorodzinna dwulokalowa, z możliwością nieuciążliwych usług w budynku typu biuro, gabinet

Intensywność zabudowy netto 0,3-0,6.

70% - powierzchni biologicznie czynna
30% - powierzchni do zabudowy 

Wysokość budynku do 2,5 kondygnacji z możliwością podpiwniczenia do wysokości na 1,5 m nad poziom tereny.

Wysokość  zabudowy do 12 m do kalenicy 

MOŻLIWOŚĆ BUDOWNICTWA Z PŁASKIM DACHEMhttps://www.youtube.com/watch?v=Wt5vT6K8zQk


w promieniu 1km znajdują się: restauracje i kawiarenki, przychodnia z rehabilitacją - Laboratorium Diagnostyczny, apteki, kościół, sklepy spożywcze,punkt zamówień i odbioru Lokalny Rolnik, BIO sklep, poczta, ośrodek kultury, biblioteka, Biedronka, Rossmann, salony urody, weterynarz, boiska, place zabaw, strefa biesiadna, ścieżki rowerowe, piesze i do jazdy konnej. Żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe gminne i prywatne oraz liceum,szkoły językowe.

W bezpośredniej bliskości są stajnie, korty, szkoła jazdy konnej z basenem, lodowisko.

W trakcie realizacji projekty budowy Tężni solankowej z inhalatorium oraz skateparku  i toru saneczkowego.


W odległości niespełna 5 kilometrów od Magdalenki znajduje się Centrum Handlowe Janki, a w nim pełny zakres sklepów oraz lokali usługowych i rozrywkowych, Cinema City, sale zabaw.

Turyści i osoby aktywnie spędzające czas, mogą codziennie i w bezpieczny sposób uprawić turystykę pieszą, rowerowa bądź konną. Miłośnicy sportów wodnych znajdą coś dla siebie w pobliskim ośrodku sportów wodnych w Zalesiu Górnym.


POLECAMY BO SAMI TU SZCZĘŚLIWIE MIESZKAMYZapraszamy do skorzystania z oferty na usługi dodatkowe - dla naszych klientów rabaty

FOTOWOLTAIKA - z dofinansowaniem i ulgami do 15 000 zł!

POMAGAMY FRANKOWICZOM - ANALIZA UMOWY GRATIS -wiemy jak uzyskać zwrot nadpłaconych rat i ubezpieczenia niskiego wkładu,

KREDYTY - wszystkie banki , reprezentacja wyłącznie interesów klienta, obiektywna ocena, indywidualne podejście,

WYCENA NIERUCHOMOŚCI - do kredytów, audytów, biegły sądowy,

UBEZPIECZENIA - mienia, życia, komunikacyjne, turystyczne, pakiety medyczne,

OGRODY - od projektu do realizacji

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, REMONTY, od projektu do przeprowadzki


Wykończenia wnętrz to sztuka, do której potrzeba finezyjnych wykonawców.

Nasze ekipy remontowe mają na swoim koncie setki realizacji, charakteryzujących się nie tylko starannością wykonania, ale i nieszablonowymi rozwiązaniami.
Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona ludzi zadowolonych ze swojego domu.

Jednym z elementów usprawniających wykańczanie mieszkań są przygotowane przez nas pakiety. Klienci mogą wybierać pomiędzy zestawami w wersjach:


PAKIETY

• Standard  
• Premium 
• VIP 
• Individual


Warto przeanalizować ofertę i wybrać pakiet, którego efektem będzie wymarzona przestrzeń do życia, przynosząca ulgę po codziennych trudach. Należy zaznaczyć, że skorzystanie z gotowych schematów pozwala znacznie przyspieszyć inwestycje, a Klienci otrzymują mieszkanie, dom „pod klucz”.


Wybór odpowiedniego materiału, malowanie ścian i sufitu, montaż artykułów sanitarnych i wszystkie inne obowiązki związane z wykończeniem wnętrz spoczywają na naszych barkach.

Współpraca z nami owocuje również wymiernymi finansowymi korzyściami, czyli oszczędnością 15 % VAT na wszystkie zamówione materiały. Nasi Klienci mogą liczyć też na szczegółowy i kompletny kosztorys, zawierający między innymi wyceny wszystkich prac budowlanych czy materiałów, które nie tylko zamawiany, ale i przechowujemy, gdy zachodzi taka konieczność.

Co ważne jesteśmy rzetelnym i uczciwym partnerem. Podczas wykańczania mieszkań nie zmieniamy wartości umowy, określonej w kosztorysie. Dysponujemy certyfikatem programu „Rzetelna Firma”, udostępniając informację o nie posiadaniu przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej S.A.Zapraszamy do obejrzenia kilku przykładów wykończenia mieszkań w Warszawie. Zachęcamy do przeglądnięcia wykonywanych przez nas prac. O ich jakości wykonania doskonale świadczą także nasi partnerzy, czyli czołowi deweloperzy, producenci oraz kilkuset zadowolonych Klientów. Przypominamy, że materiały można swobodnie wymieniać pomiędzy pakietami. Istnieje również możliwość uzupełnienia pakietu o produkty spoza katalogów.ZADZWOŃ

PO BEZPŁATNE KATALOGI

TEL 500 245 200

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W SHOWROOMIE

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, Lucky Home.pl: nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Monika Radgowska

Telefon : 500 245 200

kontakt@luckyhome.pl