Magdalenka, ul. Podleśna

Działka (Budowlana) , 1 864 m2

795 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 277351
Powierzchnia: 1 864 m2
Cena za m2: 426.50 PLN
Cena: 795 000 PLN

Opis nieruchomości:

Piękna działka budowlana położona w terenie leśnym.
Cisza, spokój , przyroda a jednocześnie 1km do trasy S7 - do Warszawy 20 min.
Pełna infrastruktura w promieniu 500m.

Idealne miejsce do życia?

To Magdalenka, która jest uroczą miejscowością o charakterze miasta-ogrodu jak Konstancin, Podkowa Leśna czy Komorów, położona w terenie chronionego krajobrazu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Tworzona w latach 30-tych XX w. według pomysłu hrabiego Dmowskiego jako wzorcowe osiedle położone w otulinie lasów.

https://www.youtube.com/watch?v=Wt5vT6K8zQk

Magdalenka, położona 18 km od Pałacu Kultury, jest doskonałym wyborem dla ludzi pracujących lub prowadzących interesy w Warszawie. System istniejących dróg szybkiego ruchu oraz obwodnice umożliwiają dogodne połączenia z aglomeracją.

Zaliczana jest do najbardziej prestiżowych lokalizacji w okolicach Warszawy.

Rezydencje, wille i atrakcyjne domy wolnostojące i bliźniacze wkomponowane w otulinę żywicznego sosnowego lasu są chętnie nabywane przez ludzi szukających ciszy, spokoju i zdrowego trybu życia.

W centrum Magdalenki znajdują się: restauracje i kawiarenki, przychodnia z rehabilitacją, apteka, kościół, sklepy spożywcze, punkt zamówień i odbioru Lokalny Rolnik, BIO sklep, poczta, ośrodek kultury, biblioteka, Biedronka, salony urody, weterynarz, boiska, place zabaw, strefa biesiadna, ścieżki rowerowe, piesze i do jazdy konnej. Żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe gminne i prywatne oraz liceum. W bezpośredniej bliskości są stajnie, korty, szkoły językowe, jazdy konnej, basen.

W trakcie jest projekt budowy tężni solankowej z inhalacją w uroczysku Magdalenka.

W odległości niespełna 5 kilometrów od Magdalenki znajduje się Centrum Handlowe Janki, a w nim pełny zakres sklepów oraz lokali usługowych i rozrywkowych, Cinema City.

Turyści i osoby aktywnie spędzające czas, mogą codziennie i w bezpieczny sposób uprawić turystykę pieszą, rowerowa bądź konną. Miłośnicy sportów wodnych znajdą coś dla siebie w pobliskim ośrodku sportów wodnych w Zalesiu Górnym.

Magdalenka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Działki mają dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Działki o pow. 900 m2 - 1200 m2 stanowią rzadkość, z reguły są to parcele 1800 m2 - 5000 m2, mniejsze i większe znajdują nabywców, gdyż tych niezabudowanych jest coraz mniej.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Monika Radgowska

Telefon : 500 245 200

kontakt@luckyhome.pl