Magdalenka, ul. Podleśna

Działka (Budowlana) , 1 825 m2

855 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 937689
Powierzchnia: 1 825 m2
Cena za m2: 468.49 PLN
Cena: 855 000 PLN

Opis nieruchomości:

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Świetna działka położona wśród samych nowych domów w sercu leśnej Magdalenki.
Pod zabudowę również bliźniaczą!

MPZP 25% powierzchni do zabudowy.

Idealne miejsce do życia?

To Magdalenka, która jest uroczą miejscowością o charakterze miasta-ogrodu jak Konstancin, Podkowa Leśna czy Komorów, położona w terenie chronionego krajobrazu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.
Tworzona w latach 30-tych XX w. według pomysłu hrabiego Dmowskiego jako wzorcowe osiedle położone w otulinie lasów.

https://www.youtube.com/watch?v=Wt5vT6K8zQk

Położona zaledwie 20 min od Warszawy w stronę Krakowa jadąc trasą S8 i S7.

Magdalenka, znajduje się 18 km od Pałacu Kultury, jest doskonałym wyborem dla ludzi pracujących lub prowadzących interesy w Warszawie.
System istniejących dróg szybkiego ruchu oraz obwodnice umożliwiają dogodne połączenia z aglomeracją.

Zaliczana jest do najbardziej prestiżowych lokalizacji w okolicach Warszawy.

Rezydencje, wille i atrakcyjne domy wolnostojące i bliźniacze wkomponowane w otulinę żywicznego sosnowego lasu są chętnie nabywane przez ludzi szukających ciszy, spokoju i zdrowego trybu życia.

W centrum Magdalenki znajdują się: restauracje i kawiarenki, przychodnia z rehabilitacją, apteka, kościół, sklepy spożywcze,punkt zamówień i odbioru Lokalny Rolnik, BIO sklep, poczta, ośrodek kultury, biblioteka, Biedronka, salony urody, weterynarz, boiska, place zabaw, strefa biesiadna, ścieżki rowerowe, piesze i do jazdy konnej. Żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe gminne i prywatne oraz liceum. W bezpośredniej bliskości są stajnie, korty, szkoły językowe, jazdy konnej, basen.
W trakcie jest projekt budowy tężni solankowej z inhalacją w uroczysku Magdalenka.
W odległości niespełna 5 kilometrów od Magdalenki znajduje się Centrum Handlowe Janki, a w nim pełny zakres sklepów oraz lokali usługowych i rozrywkowych, Cinema City.
Turyści i osoby aktywnie spędzające czas, mogą codziennie i w bezpieczny sposób uprawić turystykę pieszą, rowerowa bądź konną. Miłośnicy sportów wodnych znajdą coś dla siebie w pobliskim ośrodku sportów wodnych w Zalesiu Górnym.

Magdalenka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Działki mają dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Działki o pow. 900 m2 - 1200 m2 stanowią rzadkość, z reguły są to parcele 1800 m2 - 5000 m2, mniejsze i większe znajdują nabywców, gdyż tych niezabudowanych jest coraz mniej.


Powyższa informacja nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 kodeksu cywilnego lecz stanowi zaproszenie do rokowań w myśl art. 7

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Monika Radgowska

Telefon : 500 245 200

kontakt@luckyhome.pl